رم GEIL را بشناسیم با گارانتی ایمانتک

شرکت (GeIL (Golden Emperor International Ltd یکی از پیشرو ها و تولید کنندگان تجهیزات، قطعات و لوازم کامپیوتری در دنیا میباشد که با تمرکز برای ساخت محصولات نواورانه در سراسر جهان مشغول به فعالیت میباشد که در زمینه رم (حافظه موقت کامپیوتر) ، منبع تغذیه کامپیوتر برای گیمرها و علاقمندان کامپیوتر مشغول به تولید و عرضه در بازار جهانی میباشد.

تاسیس شرکت GeIL در سال ۱۹۹۳ تاسیس گردید و با رشد سریع به یکی از حرفه ای ترین و قابل اعتماد ترین در صنعت حافظه تبدیل شد. درسال ۲۰۰۰ ، GeIL با اتکا به دانش گسترده ای که در افزایش سرعت و تولید برخی از سریعترین ماژولهای در جهان داشت بهترین رمها را برای گیمیرها و علاقمندان رم تولید و بهینه نمود.

شرکت GeIL با تست IC های خود و بهرمندی از بخش QC در کنترل IC های برای رمها به یکی از قابل اعتماد ترین ها در حافظه ماژول در دنیا تبدیل شده است و اکنون در بیشتر از ۵۰ کشور در دنیا مشغول به عرضه محصولات خود میباشد و با فروش بیش از پنج میلیون قطعه در سال در حال توزیع محصولات خلاقانه و با کیفیت خود در دنیا میباشد و امروز این محصول در ایران با گارانتی شرکت مهندسی ایمانتک قابل تهیه و استفاده میباشد . از انجا که شرکت ایمانتک ارائه محصولات باکیفیت را سر لوحه کار خود قرار داده است این بار با عرضه محصولات GeIL در ایران یکی دیگر از بهترین های دنیا را برای هموطنان به ارمغان اورده است . شرکت GeIL علاوه بر تولید حافظه کامپیوتر یکی از بهترین تولید کنندگان منبع تغذیه در دنیا میباشد که به زودی این بخش از محصولات GeIL را در ایران با گارانتی ایمانتک قابل تهیه خواهد نمود.

شرکت مهندسی ایمانتک با ارائه محصولات DDR3 و DDR4 در مگاهرتزهای مختلف GeIL  از طریق نماینده خود شرکت ARC در ایران اقدام به عرضه محصولات نموده است . محصولات عرضه شده در بازار با ظرفیت های ۲ و ۴ و ۸ گیک در مگاهرتزهای ۱۶۰۰ و ۲۴۰۰ به ترتیب DDR3 و DDR4 قابل تهیه میباشد.محصولات GeIL دارای سه سال گارانتی تعویض شرکت مهندسی ایمانتک در ایران میباشد.

نگاهی اجمالی به شرکت GeIL  و روند تولید و تست IC این شرکت :

<

مرکز توزیع محصولات GeIL :


شرکت ARC                 شماره تماس   ۸۸۹۲۹۰۶۲ داخلی ۶۰۲       استان تهران

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *