گارانتی-ایمانتک

شرکت مهندسی ایمانتک در سال ۱۳۶۷ فعالیت خود را با شعار ” بهترینها را در اختیار شما قرار میدهیم ” شروع به فعالیت نمود.  مدیران این شرکت هدف گذاری خود را به وسیله تحصیل و دانش اندوزی در کشورهای پیشرفته  در راستای پیشرفت و اشتغال در ایران قرار داده و اقدام به عرضه محصولات IT نمودند.

شرکت مهندسی ایمانتک همیشه فروش و عرضه محصولات فناوری اطاعات را پایان گار خود نمی دانسته و خدمات پس از فروش را جزء بی بدیل و جدانشدنی از فروش قرار داده  است و تا امروز با گذشت بیش از ربع قرن از فعالیت خود، تمامی خدمات را به مشتریان بصورت کاملا رایگان و قابل دسترس حتی در سخت ترین شرایط تحریم ارائه نموده است. امروز با پیشرفت کشور عزیزمان ایران در تمامی عرصه ها، ایمانتک که همیشه پیشگام و پیش قدم در اخذ تاییده ها برای ارائه بهترین کیفیت و خدمات به هموطنان کشور بوده و طی بررسی و نظارت سازمان حمایت موفق به اخذ تاییده شبکه خدمات ایمانتک از سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان شد.

ایمانتک طی نامه شماره ۳۷۰/۹۵/۲۲۴۰۹ موفق به اخذ تاییدیه از سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان گردید این شرکت برای تمامی محصولات که تحت گارانتی ایمانتک بفروش رسانیده است گواهی دریافت نمود که شامل Kingston،Patriot،GeIL،Samsung،G-Skill،Curcial، Asus،Lenovo و …. غیره میباشد. این شرکت با دریافت رضایت بیش از ۸۵%  از مشتریان خود موفق به دریافت این گواهی گردید.

همواره تلاش مدیران این  شرکت برای ارائه محصولات بهتر و خدمات بهتر به تمامی هموطنان و ارگانهای کشور میباشند.

شرکت مهندسی ایمانتک قدردانی خود را برای اخذ این گواهی و تاییدیه به واسطه اعتماد شما مشتریان به خدمات دارد و تمام تلاش خود را در جهت بهتر نمودن این خدمات مینماید.


1

2تصویر مجوز اتحادیه فناوران رایانه ایلینک خبری سازمان نظام صنفی تهران و روزنامه فناوران اطلاعات و اتحادیه فناوران رایانه ای

لینک اتحادیه فناوران رایانه ای

لینک روزنامه فناوران اطلاعات

لینک سازمان نظام صنفی رایانه


گارانتی ما ۲۹ سال حضور ماست

شرکت مهندسی ایمانتک