نسل جدید حافظه SSD ،عملکرد بهتر و آموزش نصب

نسل جدید حافظه SSD ،عملکرد بهتر و آموزش نصب

1

هارد دیسک های جایگزین :

Solid-state Drive ( داریو های حالت جامد) نسل جدید برای ذخیره سازی در کامپیوتر‏های شخصی میباشند که سریعتر و ارامتر ، خنک تر از فن آوری قبلی (دیسک ) خود کار میکنند. SSD ها هیچ بخش محرکی نداردند و از هارد درایوهای نسل گذشته با دوام تر و قابل اعتمادتر میباشند.

برای کامپیوتر های رومیزی و لپ تاب ها :

SSD  ها کامپیوترهای شما را سریعتر ، پاسخگوتر مینمایند و کامپیوتر ها را در روشن شدن (Boot)، خاموش شدن (Shut down) و همچنین اجرای برنامه ها سریعتر میگرداند. شما به راحتی میتوانید فایل ها خود را بر روی این هازدهای حالت جامد انتقال داده و اجرا نمایید.

 

2

احیای سیستم های قدیمی :

هاردهای حالت جامد (SSD) تنها عملکرد کامپیوتر شمار را بالا نمی برد بلکه  با جایگزینی انها بر روی کامپیوتر های قدیمی تر باعث میشود که انها نیز از عملکرد بهتر بهرمند ميشود. و با خرید یک هارد SSD  شما میتوانید  کامپیوتر فعلی خود را  در طول زمان بيشتري مستهلك و حفظ کنید.

5

آیا میدانستید ایمانتک اولین عرضه کننده ، هاردهای SSD در ایران بودهاست و این شرکت تا امروز 3 تا از بهترین برندهای دنیا اعم از کینگستون ، سامسونگ و پاتریوت را به مصرف کنندگان عزیز ارائه نموده است.

حالا بصورت تصویری تفاوت حافظه SSD  در مقایسه با عملکرد سیستمهایی که از هاردهای معمولی استفاده میکنند را بصورت تصویری قابل درک مینماییم.


نحوه نصب حافظه SSD بر روی کامپیوترهای شخصی


نحوه نصب حافظه SSD بر روی نوت بوک و لپ تاب


 

خدمات پس از فروش شرکت مهندسی ایمانتک

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *