Crucial را بشناسیم و با گارانتی ایمانتک تهیه نمایید.

banner00

درباره Curcial  بدانیم :

درسال 1996 ، شرکت Crucial با انتخاب اسم خود به معنی “حیاتی ” آغاز به فعالیت نمود. چرا که سیستم شما بدون قسمت ذخیره سازی (حافظه ) کار نخواهد کرد و این شرکت دلیل انتخاب اسم خود را این بیان نموده است. در آن زمان هیچکدام از تولیده کننده های اصلی حافظه را بصورت مستقیم به مصرف کنندگان نمیفروختند و انها اساسا حافظه ها را به تولید کنندهای سیستم ها میفروختند و این شرکت بر این باور است که انها این تغییر را ایجاد نموده اند. شرکت Crucial به عنوان برندی از Micron، که یکی از بزرگترین تولید کننده های حافظه در دنیا میباشد ، با دید شروع نمودند که مهارت ها و تخصص ها را که  اختیار سازندگان سیستم ها بود به بازار عرضه نمایند و این یک ایده بزرگی بود که با کم شروع کردند و نمیدانند که این ایده انها را به کجا خواهد برد.

 

شرکت Curcial  از 20 سال پیش از زمانی که دستگاهای فاکس نیاز به رم داشتند کار خود را آغاز نمود و تا امروز که این شرکت یکی از پرچم دارهای حافظه در دنیا میباشد به فعالیت خود ادامه داده است ، بطور خلاصه شرکت Crucial  نه تنها به عنوان یکی از زیر مجموعه های بزرگترین تولید کننده چیپ در دنیا ، بلکه به عنوان یکی از مخترعین و پیش قدمها در تکنولوژی های روز مشغول به کار میباشد. بنابراین نقطه عطفی برای شرکت ایمانتک بوجود آورد.  چرا که ایمانتک ، از دیرباز همواره فروش بهترین و معتبرترین برندهای دنیا را سر لوحه خود قرار داده و  در بازار IT توزیع نموده است. لذا فعالیت خود را در توزیع محصولات این شرکت نیز آعاز نمود تا مصرف کنندگان محترم در بازارهای هدف شرکت ایمانتک با این محصول بی نظیر آشنا گردند.

شرکت ایمانتک هم اکنون هر دو طیف از محصولات شرکت کروشیال اعم از DDR3  و DDR4  را در بازارهای هدف خود همراه باگارانتی ایمانتک قابل دسترس نموده است و علاوه بر آن در آینده نزدیک حافظه SSD را به بازار نیز معرفی خواهد نمود.محصولاتی که هم اکنون میتوانید در بازار تهیه نمایید:

DDR3  با مگاهرتز 1600 میباشد و DDR4  با مگاهرتز 2400 در دسترس میباشد در ظرفیت های  2 ، 4 و 8 گیگ در اختیار مصرف کنندگان میباشد.

2 4


مرکز توزیع  معتبر با گارانتی ایمانتک :

1- لامرد سیستم                                        تلفن : 88929400                                                                  مرکز کامپیوتر ایران

 


 

banner2

مصرف کنندگان محترم میتوانند با اطلاع از  مشاهده فیلمهای اموزشی تهیه شده به اطلاعاتی که در زیر اشاره شده است :

فیلمهای ارائه شده توسط شرکت Crucial آماده گردیدهاست.

1-رم چیست ؟

2- زمان ارتقاء حافظه کی میباشد ؟

3- نقش در در کامپیوتر شما چیست ؟

4- برای نصب رم شما نیاز به تخصص ندارید‼

5- اموزش نصب رم بر روی سیستمهای شخصی PC  در 7 قدم ؟

6-آموزش رم به لپتاب و نوت بوک در 4 قدم ؟


شرکت مهندسی ایمانتک

 

به این مطلب امتیاز دهید
social position

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *