شرایط گارانتی در سال 95

تعهد ما ،28 سال حضور مستمر در کنار شماست


شرایط و ضوابط جدید محصولات ایمانتک

شرکت ایمانتک با توجه به نیاز روز افزون مشتریان به ارائه خدمات دقیق تر، سریع ترو بهرمندی و آسودگی خیال مشتریان و همکاران کامپیوتری تغییراتی را در بخش خدمات و شرایط گارانتی خود در سال 95 اعمال نموده است.

در بخش قطعات شرکت ایمانتک با توجه به اینکه خدمات خود را همیشه بر روی برندهای معتبر و معروف دنیا ادامه داده است به پاس تکریم و حمایت از مشتریان و همکاران شرکت اقدام به افزایش خدمات گارانتی بر روی محصولات نموده است که به برخی از انها اشاره مینماییم. در مورد حافظه های حالت جامد (SSD) در برندهای سامسونگ تمامی محصولات که از سال 95 به بازار عرضه گردیده است با دو سال گارانتی تعویض طلایی توزیع شده است و در رابطه با حافظه حالت جامد کینگستون نیز به از یکسال به سه سال تغییر نموده است و تمام محصولات که به بازار در سال 95 عرضه و توزیع گردیده است با 3 سال گارانتی تعویض طلایی بوده است. در رابطه با مادریردها که در اطلاعیه که در ابتدای سال تنظیم گردید محصولاتی ایسوس نیز به دو سال گارانتی و یکسال خدمات پس از فروش تغییر یافت .

در بخش لپتاب و تبلت از این پس تمام مشتریان میتوانند لپتابهای و تبلت هایی که با گارانتی ایمانتک در سالهای قبل فروخته شده است را با مراجعه و درخواست در وب سایت شرکت ایمانتک یکسال تمدید نموده و از دوسال خدمات بهرمند گردند و با ثبت محصولات در وب سایت شرکت ایمانتک این امکان فراهم خواهد شده که از یک ماه گارانتی رایگان برخوردار گردند . خاطر نشان میسازد که مشتریان یا مصرف کنندگانی که اقدام به افزایش قطعات خود نمایند میتوانند از یک سرویس رایگان برای محصولات خود بهرمند گردند.مشتریانی که از شرکت درخواست تمدید گارانتی مینمایند پس از بررسی کارشناسان محصولات توسط بند های پلمپ شرکت میبایست پلمپ و تحویل گردد.

iman01

بخش خدمات پس از فروش شرکت ایمانتک با توجه به درخواست مشتریان و همکاران این امکان را نیز فراهم نموده است که مصرف کنندگان یا همکارانی که نیاز به دریافت قطعاتی که تحت گارانتی ایمانتک نمیباشند خدمات دریافت نمایند و میتوانند با مراجعه به دفتر و ارائه محصولات خود از خدمات برخوردرا گردند و هزینه های انجام شده بر روی محصولات دارای یک ماه گارانتی میباشد و در صورت عدم رضایت مشتریان محترم هزینه ها استرداد داده میشود.

لذا خواهشمند است که تمام مشتریان با مراجعه به وب سایت شرکت ایمانتک بخش شرایط گارانتی از خدمات و زمان های استاندارد شرکت ایمانتک برای محصولات مطلع گردند یا با تماس با شماره های شرکت و یا ارسال پیامک به شماره 66490700 از خدمات و شرایط گارانتی محصولات مطلع گردند و چناچه نظر یا پیشنهاد وانتقادی در رابطه با بخش خدمات پس از فروش شرکت دارند از طریق همین سامانه اطلاع رسانی نمایند.

شرایط و ضوابط جدید را مطالعه نمایید.

ایمانتک خدمات ماندگار با بیش از ربع قرن تجربه و همراه شما.


بخش خدمات پس از فروش ایمانتک

 

به این مطلب امتیاز دهید
social position

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *