دریافت گواهی خدمات از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان

دریافت گواهی خدمات از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان

گارانتی-ایمانتک

شرکت مهندسی ایمانتک در سال 1367 فعالیت خود را با شعار ” بهترینها را در اختیار شما قرار میدهیم ” شروع به فعالیت نمود.  مدیران این شرکت هدف گذاری خود را به وسیله تحصیل و دانش اندوزی در کشورهای پیشرفته  در راستای پیشرفت و اشتغال در ایران قرار داده و اقدام به عرضه محصولات IT نمودند.

شرکت مهندسی ایمانتک همیشه فروش و عرضه محصولات فناوری اطاعات را پایان گار خود نمی دانسته و خدمات پس از فروش را جزء بی بدیل و جدانشدنی از فروش قرار داده  است و تا امروز با گذشت بیش از ربع قرن از فعالیت خود، تمامی خدمات را به مشتریان بصورت کاملا رایگان و قابل دسترس حتی در سخت ترین شرایط تحریم ارائه نموده است. امروز با پیشرفت کشور عزیزمان ایران در تمامی عرصه ها، ایمانتک که همیشه پیشگام و پیش قدم در اخذ تاییده ها برای ارائه بهترین کیفیت و خدمات به هموطنان کشور بوده و طی بررسی و نظارت سازمان حمایت موفق به اخذ تاییده شبکه خدمات ایمانتک از سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان شد.

ایمانتک طی نامه شماره 370/95/22409 موفق به اخذ تاییدیه از سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان گردید این شرکت برای تمامی محصولات که تحت گارانتی ایمانتک بفروش رسانیده است گواهی دریافت نمود که شامل Kingston،Patriot،GeIL،Samsung،G-Skill،Curcial، Asus،Lenovo و …. غیره میباشد. این شرکت با دریافت رضایت بیش از 85%  از مشتریان خود موفق به دریافت این گواهی گردید.

همواره تلاش مدیران این  شرکت برای ارائه محصولات بهتر و خدمات بهتر به تمامی هموطنان و ارگانهای کشور میباشند.

شرکت مهندسی ایمانتک قدردانی خود را برای اخذ این گواهی و تاییدیه به واسطه اعتماد شما مشتریان به خدمات دارد و تمام تلاش خود را در جهت بهتر نمودن این خدمات مینماید.


1

2تصویر مجوز اتحادیه فناوران رایانه ایلینک خبری سازمان نظام صنفی تهران و روزنامه فناوران اطلاعات و اتحادیه فناوران رایانه ای

لینک اتحادیه فناوران رایانه ای

لینک روزنامه فناوران اطلاعات

لینک سازمان نظام صنفی رایانه


گارانتی ما 29 سال حضور ماست

شرکت مهندسی ایمانتک

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *