نحوه اتصال و اطلاعات MI-band2

نحوه اتصال و اطلاعات MI-band2

       نگاهی کوتاه به MI-band2 و تفاوت ها :

مقدار زمان و قدمهایی را که بر میدارید با دستبند های MI-band2  که محصول شرکت شیاومی چین میباشد رصد نمایید.

دستگاه MI-band2 به چراغ های OLED مجهز گردیده است و یک دکمه لمسی دارد که با استفاده دکمه شما اطلاعات جدید را در مورمیزان ضربان نبض خود ، تعداد قدمها ، مصافتی که راه رفته اید و دمای بدن شما و خیلی اطلاعات مفید دیگری را در اختیارتان قرار میدهد. جالب است که با بلند کردن دستتان زمان توسط این بند نمایش داده میشود.

همانطور که اشاره شده  با استفاده از تکنولوژِی جدید که بر روی دستبند شماره 2 استفاده شده است گام ها و ضربان قلب خود را دقیق تر میتوانید ببیند و برنامه ورزشی خود را تنظیم و اجرا نمایید.

برای گوشی های که با پلت فرم اندروید کار میکنند میتوانید با استفاده از اثر انگشت و تنظیم نمودن یک حساب کاربری دستبند خود را باز کره و بصورت به اطلاعات دسترسی پیدا کنید

موقعه ای که گوشی تماسی یا پیامک  و یا اطلاع (Notification) دریافت مینماید دستبند شروه به لزیدن مینماید و حتی در مواقعی که شما در حال مکالمه هستید.

نحوه اتصال MI-band2 به موبایل و تبلت :

نحوه اتصال و نصب ساعت های هوشمند بدین شکل میباشد که در دفترچه کارخانه تولید کننده نیز اشاره شده است که در 4 مرحله به شرح آن خواهیم پرداخت :

  • درب جعبه را که باز نمایید در ان همانند شکل زیر صفحه نمایش را در بند قرار دهید و به دست خود ببندید.
  • اگر از گوشی ها هوشمند استفاده میکنید

اندروید به GOOGLE PLAY مراجعه کنید و MI FIT را دانلود نمایید و نصب نمایید.

IOS نیز با مراجعه به APP Store نیز میتوانید MI FIT را دنلود و نصب نمایید.

روش ساده تری نیز وجود دارد که با استفاده از باکد QR که در پشت بسته بندی دستگاه قرار دارد نرم افزار را جستجو نمایید و ان را بر روی گوشی یا تبلت خود نصب نمایید.

  • نرم افزار را باز نمایید و یک حساب کاربری برای خود بسازید و سپس دستگاه را جستجو نمایید وقتی که دستبند MI-band2 شروع به لزیدن نمود و بر روی صفحه نمایان گردید بر روی دکمه دستبند بزنید تا دستبند بصورت کامل با گوشی یا تبلت همساز(ارتباط ) گیرد.
  • بعد از اینکه دستبند با دستگاه همسازی و ارتباط برrvار نمود دستگاه Mi-band2 شروع به تحلیل و محاسیه تحرکات شما مینماید و با زدن به دکمه بر روی دستبند زمان تعداد قدمهای برداشته شده و ضربان قلب شما نمایان میگرددt

فیلمهای اموزشی نیز در زیر به تفکیک ارائه شده است .

p

نحوه نصب و راه اندازی ترازوهای MI بدون کلام و تصویری

 

 

برای سایر دستگاه های شرکت شیاومی مانند ترازو و بند یک به همین منوال میتوانید نرم افزار را نصب و استفاده نمایید.

 

بخش فنی شرکت ایمانتک

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *