رفع عیب CallerID دستبند شیاومی

رفع عیب CallerID دستبند شیاومی

چگونگی رفع عدم نمایش شماره تماس بر روی دستگاه می باند MI Band2  شیاومی بر روی دستبد

 

مصرف کنندگان و همکاران محترم برای رفع عدم نمایش شماره تماس به نرم افزار شیامی مراجعه نمایید و به قسمت Band alerts و سپس به قسمت تماس (Incomming Call) مراجع نمایید سپس در پایین یک گزینه ای مواجه خواهید شد که نوشته شده است Don’t notify about unknown number  را فعال نمایید تا شماره ها نشان داده شود.

در صورتی که با امکان فوق برنامه تماسها همچنان فعال نگردید سپس دستبند را به دستگاه یا گوشی موبایل نزدیک نمایید تا اگر فریمور Frame ware جدید توسط کارخانه راه اندازی شده است بر روی دستبند شما نصب گردد . خواهشمند است تا اپدیت کامل دستبند ارتباط دستگاه و دستبند را قطع ننمایید چرا که امکان دارد دستگاه کاملا از کار بیفتد.

در بعضی از مواقع مراحل بالا برای شما قابل اجرا نمیباشد لذا راحتترین راه برای اصلاح کارفوق این میباشد که به راحتی نرم افزار قبلی را از روی گوشی پاک نمایید و سپس نرم افزار جدید را از گوگل پلی استور Google Play store نصب نمایید و دستگاه را با استفاده از اکانت قبلی (بسیار مهم : اکانت اولیه فقط بر روی دستگاه قابل شناسایی میباشد.) وارد شده و منتظر اپدیتهای Frame Ware  دستگاه باشید.

 

فیلم ذیل نحوه نصب و راه اندازی کالر ای دی Caller ID را بر روی دستگاه نشان خواهد داد.


سوالات متداول : همکاران و مصرف کنندگانی که پسورد و یا اکانت اولیه خود را فراموش نموده اند هیچ راه بازگشتی برای ارتباط دستگاه با دستگاه جدید را مهیا نمینماید چرا که این مبحث امنیتی توسط کارخانه تنظیم گردیده است با اولین هماهنگی بین دستگاه و اکانت اولیه جلو سرقت و یا جابجایی دستگاه ها با همدیگر را بگیرد و فراموشی رمز و پسورد ست شده بر روی دستگاه در اولین حالت شناسایی قابل بازیابی نمیباشد و دستگاه خارج از گارانتی میباشد.


بخش فنی شرکت مهندسی ایمانتک – محصولات شیاومی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Comments (2)

 • علی Reply

  سلام
  من می بند ۲ دارم و برنامه می فیت نسخه ۴.۰.۶رو دارم، چندماهی هست که گوشیم رو عوض کردم و از اون موقع دیگه موقع زنگ یا پیام اسم مخاطب رو نشون نمیده، زبان گوشیم انگلیسیه و همه دسترسی رو بهش دادم، مخاطب هام هم انگلیسی توی حافظه گوشی سیو شده میشه لطفا کمک کنید چیکار کنم؟

  29 آگوست 2019 at 12:55 ب.ظ
  • ایمانتک Reply

   سلام
   بله برنامه شیامومی در نسخه جدید در میبند دو دیگه اطلاعات تماس را نشان نمیدهد

   7 اکتبر 2019 at 6:54 ب.ظ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *