960 PRO سامسونگ با گارانتی ایمانتک

960 PRO سامسونگ با گارانتی ایمانتک

یک اس اس دی (SSD) که همه چیز را تغییر می دهد

تجربه نشان داده است  حافظه 960 PRO SSD  سامسونگ دارای عملکرد بی سابقه ایی برای انجام وظایف سنگین و برنامه های کاربردی مهندسی با ظرفیت  بالا است و به صورت بسیار قابل اعتماد ، برای کامپیوترهای تخصصی رایانه های شخصی ؛ قوی ، ضعیف طراحی شده است .

آزمایش عملکرد نسل آینده حافظه ها

پهنای باند افزایش یافته است و زمان تاخیر پایین تر از حافظه های اس اس دی ساتا SATA SSD است. شما می توانید سرعت انتقال داده ها را تا 3500/2100 مگابایت بر ثانیه و سرعت انتقال داده به طور تصادفی تا IOPS 440 / 360K را تجربه کنید.  این کارایی بسیار عالی در یک پکیج طراحی شده است.

اندازه گیری عملکرد سریال بر اساس IOmeter CrystalDiskMark 5.0.2 / 1.1.0.0 و اندازه گیری عملکرد تصادفی بر اساس IOmeter 1.1.0.Performance ، ممکن است

براساس نسخه سیستم عامل SSD سخت افزار سیستم و پیکربندی باشد.

تست پیکربندی سیستم:

 

اینتل Core i7-6700K CPU@4.0 گیگاهرتز، DDR4 1700MHz 16GB، OS، پنجره X64، ASROCK Z170 EXTREME 7 Chipset

سرعت خواندن اطلاعات بیشتر از 3500MB/S

سرعت نوشتن اطلاعات بیشتر از 2100MB/S

از بین بردن محدودیت های ذخیره سازی

PRO 960 دارای 1.2 PBW برای مدل 2TB است. برای اطمینان بیشتر، (DTG) مانیتور گارد محافظ پویا و تنظیم دما SSD تنظیم شده است.که برای حفاظت از داده ها و دستیابیو رسیدن به نتیجه مطلوب مفید است. علاوه بر این، حافظه اس اس دی 960 PRO دارای پشتیبانی 2 ساله است.

* 1GB = 1000000000 بایت توسط IDEMA. بخش خاصی از ظرفیت ممکن است برای فایل سیستم و استفاده از تعمیر و نگهداری استفاده شود، به طوری که ظرفیت واقعی ممکن است از آنچه که بر روی برچسب محصول نشان داد متفاوت باشد .

بانک اطلاعاتی قابل اعتماد

960 PRO  دارای 1.2 PBW * برای مدل 2TB است. برای اطمینان بیشتر، DTG (گارد حرارتی پویا ) دماسنج ، دمای SSD را کنترل می کند، اطلاعات را محافظت می کند و پاسخ بهینه را به دست می آورد. علاوه بر این، 960 PRO با یک گارانتی محدود 2 ساله پشتیبانی می شود.

PBW: Pebbled Written ** گارانتی سامسونگ هر گونه هزینه ، هزینه مربوط به SSD ها :  تعمیرات اساسی / مونتاژ و بازیابی اطلاعات برای تعمیر یا جایگزینی را پوشش نمی دهد.

درایو های خود را همچون سحر و جادو مدیریت کنید

با به روز رسانی هایی که اخیرا رخ داده است، نرم افزار Magague ارائه دهنده راه حل هایی برای بهبود است. شما می توانید اطلاعات خود را مدیریت کنید و با 960 PRO به عنوان یک حرفه ای در صنعت فناوری اطلاعات ادامه دهید. . با درایور Magician، شما می توانید سیستم عامل شخصی خود را چک کنید . ،  توابع اضافی مناسب برای درایور شخصی کاربران را داراست، حتی میتوانید مطمئن باشید که سیستم عامل  به صورت خودکار به روز رسانی میشود در حالی که عملکرد درایور به روز باقی  می ماند.

مشخصات فنی و ظرفیت های موجود در بازار ایران

حافظه اس اس دی سامسونگ را میتوانید با دو سال گارانتی ایمانتک در بازار ایران تهیه نمایید.


بخش فروش و خدمات پس از فروش ایمانتک

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *