جستجو
Close this search box.

درباره ما

هدف :

شرکت مهندسی ایمانتک در سال 1367 با هدف ارائه جدیدترین ابزارهای تکنولوژیک همراه با خدمات مناسب تاسیس گردید. این شرکت همواره کوشیده است محصولات برترین تولیدکنندگان که دارای بالاترین رده کیفی هستند را به صورت نماینده رسمی و همراه با خدمات پس از فروش ارائه نماید. مهمترین تعهد مدیران ایمانتک کسب رضایت مشتریان و مصرف کنندگان محصولات خود بوده است و این مشتری مداری باعث شده است این شرکت جزء معدود شرکت های ارائه کننده خدمات پس از فروش باشد که بیش از 32 سال فعالیت مستمر خود را ادامه داده است و هنوز هم در بازار به عنوان خدمات اصلی و مطمئن مطرح است.

شرکت ایمانتک با شعار “ما شما را با بهترین های بازارIT دنیا مرتبط میکنیم ” پیشرو در ارائه جدیدترین محصولات با برترین برندهای دنیا در کنار خدمات پس از فروش بوده است و مدیران این شرکت تنها راه موفقیت و ماندگاری در بازار را در تاکید همیشگی بر ارائه کالای اصل و با کیفیت دانسته و از ابتدای امر فعالیت خود را با تمرکز بر ارائه بالاترین استانداردها ارائه نموده اند.

سابقه فعالیت :

شرکت ایمانتک در سال هایی که آشنایی زیادی با کامپیوتر و صنعت IT در کشور نبود ، وارد این عرصه شد و اقدام به ارائه انواع سخت افزار کامپیوتر نمود و از این بابت باب جدیدی را به سوی علاقه مندان و فعالان باز کرد. پس از آن با فعالیت در زمینه نرم افزار و ارائه اولین نرم افزار های ایرانی تحت ویندوز با نام های نگار و نیاز فعالیت خود را گسترده تر کرد . با گذشت زمان و گسترش کاربرد کامپیوتر اقدام به ارائه محصولات مالتی مدیا و برگزاری دوره های آموزشی نیز نمود.

شرکت مهندسی ایمانتک بنیان‏گذار تکنولوژی مالتی‏ مدیا در کشور می‏باشد و اقدام به عرضه معتبرترین برندهای روز در زمینه MultiMedia , Video Editing , Digital Media و … نموده است . همزمان با ارائه سخت‏ افزار ، اقدام به برگزاری دوره‏های آموزشی در این زمینه و ارائه مدرک از معتبرترین موسسات دنیا نمود. شرکت مهندسی ایمانتک در طی سالهای 1380 تا 1384 با ایجاد موسسه پیناکل را بنا نهاد از طریق آن اقدام به آموزش ویراستاری فیلم ، میکس و مونتاژ به هموطنان عزیز و ارائه مدرک های معتبر به نمایندگی از شرکت پیناکل سیستم ( AVID) نمود.

در سال 1381 با توجه به نیاز بازار به مدیریت یکپارچه و نظارت دقیق بر فعالیت های اقتصادی با مشارکت با شرکت فوکاس سافت نت و نرم افزار مدیریتی MIS این شرکت با نام تجاری Focus را بومی سازی نمود و به بازار ارائه نمود که اولین نرم افزار مدیریت و حسابداری یکپارچه در داخل کشور بود.

ایمانتک در سال 1380 اقدام به تاسیس مرکز حافظه ایران IMC ، به عنوان مرکز تخصصی ارائه حافظه نمود که به عنوان یکی از مهم‏ترین منابع بازار در زمینه عرضه انواع حافظه‏های مربوط به کامپیوتر می‏باشد.

سوابق و عضویتهای شرکت :

  • شورای عالی انفورماتیک کشور
  • انجمن صنفی شرکت‏های رایانه
  • سندیکای تولیدکنندگان رایانه
  • شرکت تعاونی تامین نیاز شرکت‏‌های رایانه‌‏ای
  • اتاق بازرگانی

تا قبل از تحریم اقتصادی ایران ، ایمانتک نماینده رسمی محصولات Kingston در خاورمیانه بود. همچنین این شرکت نمایندگی رسمی برند های زیر را داشته است.

نمایندگی رسمی :

همکاری در زمینه توزیع :

      Kingston Technology
     (Kobian care ( Mercury
      SONY
      Philiphs
      Creative
      SMC
      Cisco
      Lexar
      Pinnacle
      Dazzel
      A-Data
 
ASUS
SAMSUNG
TOSHIBA
Western digital
TwinMos
Kingmax
Crucial
GEIL
Lenovo
Seagate
AMD
PNY
SanDisk
SpecTek