جستجو
Close this search box.

چرخه گارانتی

چرخه گارانتی

مصرف کنندگان محترم و همکاران گرامی برای دریافت خدمات گارانتی شرکت مهندسی ایمانتک شما میتوانید از دو روش اقدام به دریافت خدمات پس از فروش بنمایید.

قدم اول :         شناسایی کارت گارانتی و هولوگرام ایمانتک

iecخواهشمند است مشتریان گرامی قبل از تهیه کالا با گارانتی ایمانتک از نحوه شناسایی هولوگرام و کارت گارانتی مطلع گردند.چرا که شرکت ایمانتک بیش از ربع قرن می باشد که در ایران به ارائه خدمات پس از فروش اقدام مینماید و سودجویان نیز با تولید هولوگرام یا با ارائه اسامی مشابه اقدام به سوء استفاده از نام این شرکت میباشند.لذا پیشنهاد میگردد تا با هولوگرام و کارت گارانتی شرکت مهندسی ایمانتک آشنا گردند.

لازم به ذکر است تمام محصولات ایمانتک دارای کارت گارانتی و هولوگرام با مشخصات ذیل میباشند.

IEC-Hologram

مصرف کنندگان عزیز لطفا در هنگام خرید کالا به مشخصات زیر بر روی هولوگرام ایمانتک دقت نمایید.

  1. لوگوی IEC در سمت چپ هولوگرام
  2. نوشته Imantech Eng. Co در بالای هولوگرام
  3. شماره تماس ۶۶۴۹۰۷۰۰ در سمت راست هولوگرام

همچنین هولوگرام ایمانتک دارای شماره سریال حک شده بوده که گارانتی کالا از طریق آن قابل رهگیری است.

کارت گارانتی :

کارت گارانتی شرکت مهندسی ایمانتک بجزء کالای رم کامپیوتر بروی مابقی محصولات عرضه شده توسط این شرکت میباشد و هولوگرام این شرکت نیز بر روی کارت به همراه کارت نیز الصاق میگردد .لذا خواهشمند است با توجه به مشخصات کارت و هولوگرام برای جلوگیری از هر گونه زیان احتمالی دقت کافی را مبذول فرمایید.

                                                                                 

 قدم دوم :     استعلام زمان گارانتی قطعات عرضه شده در بازار

با توجه به اینکه شرکت مهندسی ایمانتک سبدی از کالا ها را به مشتریان خود عرضه مینماید و هر قطعه مطابق با شرایط گارانتی متنوعی در بازار عرضه میگردد شرکت مهندسی ایمانتک برای حفظ و حراست از حقوق مصرف کنندگان اقدام به ایجاد دسترسی برای مشتریان نموده است تا تاریخ شروع گارانتی و اتمام گارانتی را بصورت برخط(آنلاین) مشاهده نمایند.

gvjvj

ماده 1 : تاریخ شروع گارانتی قابل رویت در وب سایت شرکت ایمانتک میباشد و زمان شروع 1 تا 3 روز بعد از عرضه محصولات شرکت ایمانتک در بازار میباشد.( بسته به نوع کالا)

ماده 2 : شرکت ایمانتک در مواقعی اقدام به افزایش زمان گارانتی برای حفظ حقوق مصرف کنندگان مینماید که این زمان در قسمت شرایط گارانتی ذکر میگردد. لذا پیشنهاد میگردد تا مصرف کنندگان بعد از استعلام زمان گارانتی قسمت شرایط گارانتی را نیز مطالعه بنمایند.

ماده 3 : اگر با وارد کردن سریال هولوگرام پیغام “متاسفانه شماره گارانتی مورد نظر پیدا نشد.” مواجه شدید، با واحد امور مشتریان تماس حاصل فرمایید.

قدم سوم :    قبض کردن کالای شامل گارانتی و خارج از گارانتی

برای قبض کردن کالایی که دارای گارانتی یا خارج از گارانتی میباشد به یکی از دو روش میتوانید اقدام به نمایید. خواهشمند است هنگام ارسال و یا مراجعه حضور به بخش گارانتی کارت گارانتی و هولوگرام را ارسال نمایید. چرا که مبنای ارائه خدمات گارانتی به مشتریان سریال اشاره شده بر روی هولوگرام میباشد.

              روش 1 : مراجعه حضوری

              روش 2 : صدور قبض از طریق وب سایت شرکت ایمانتک

مراجعه به وب سایت و تکمیل نمودن فرم ذیل :

csass

قبض نمودن و ارتباط مستمر شرکت ایمانتک برای تسریع و به نتیجه رسیدن کارشناسان شرکت میباشد.اطلاعاتی از صاحب کالا در هنگام قبض کردن کالاها بصورت الزامی دریافت میگردد. ( نام و نشان ، کدملی ، نام فروشگاه / شرکت ، نام و نشان نماینده شرکت ، آدرس ، شماره تماس) ملزوم میباشد که عیب قطعه ارسال شده به شرکت توسط مشتریان ذکر گردد، چرا که به ارائه خدمات  توسط شرکت در بازخورد سریعتر و رفع عیب یا تعویض قطعات کمک مینماید.

ماده 4 : خدمات پس از فروش ایمانتک حق دریافت هرگونه هزینه‏ای را بابت کالاهای دارای گارانتی را ندارد.

ماده 5 : اگر محصول شرایط گارانتی را داشته باشد و کالای مشابه برای تعویض تولید نگردد، از گارانتی ویژه برخوردار خواهد شد.

ارسال پیامک و آگاهی از مراحل پیشرفت دستگاه :

smsیادآور میشود از بدو قبض شدن قطعه (ها) توسط اتوماسیون اینترنتی یا قبض حضوری توسط شرکت مهندسی ایمانتک از طریق سامانه خدمات پیامکی مشتریان محترم از روند ارائه خدمات و پرسه قطعه(ها) خود بصورت برخط مطلع خواهند شد.

ارائه خدمات در زمان خارج از گارانتی :

outبرای کالاهایی ( مادربرد ، گرافیک ، هارد ، پاور ) که دارای شرایط گارانتی نمیباشد و میتوانند برای دریافت خدمات پس از فروش به شرکت مهندسی ایمانتک مراجعه نمایندو از خدمات پس از فروش بهرمند گردند. شرکت ایمانتک دستگاه های تعمیر شده را به مدت 1ماه گارانتی مینماید.

ماده 6: شرایط خدمات در زمان خارج گارانتی مستلزم هزینه میباشد که توسط مشتریان پس از اعلام هزینه توسط بخش خدمات میبایست پرداخت گردد.

ارائه خدمات و آموزش از راه دور :

غالبا در بعضی موارد درخواست هایی ارسال گردیده است که کالاهایی مانند ( رم ، فلش ، هارد ، SSD(حافظه حالت جامد) دارای مشکلات نرم افزاری گردیده است یا مشتریان برای صحت از سلامت قطعه میتوانند خود نیز در محل خود اقدام به تست آن ها به نمایند و با ارسال گزارش همراه جنس از خدمات سریعتر بهرمند گردند و یا در بعضی از موارد مشکلات با Restore کردن یا راهنمایی توسط کارشناسان این شرکت مرتفع گردد. ( برای بهرمندی از این امکانات به قسمت مرکز آموز ایمانتک مراجعه نماید.) از طرفی مشتریان میتواند فیلمهای آموزش را نیز برای اتصال و نحوه عملکرد بعضی از دستگاها در وب سایت ایمانتک ملاحظه نمایند.(قابل مطالعه در بخش اخبار)

ff

مشوقهای خدمات به شهرستانها :

prom شرکت ایمانتک برای مشتریانی ( شهرستان ها , تهران) که از طریق وب سایت کالاهای خود را قبض و ارسال نمایند. تا نصف از هزینه حمل و نقل را پرداخت مینماید.

تبصره : ایمانتک در روزهای یکشنبه و چهارشنبه در هر هفته پیک رایگان برای تحویل اجناس گارانتی به سراسر تهران دارد.

جبران خسارت توقف دستگاه :

شرکت ایمانتک برای جبران خسارت توقف دستگاه های که بیشتر از 7 روز کاری در دفتر شرکت مهندسی ایمانتک بماند این امکان را فراهم نموده است تا مصرف کنندگان بتوانند در صورت موجود بودن و سازگاری قطعات خود دستگاه جایگزینی را به رسم امانت در اختیار داشته باشند.

دستور عیوب فراگیر شرکت ایمانتک :

چنانچه کالاهای عرضه شده توسط شرکت ایمانتک دارای عیوب فراگیر باشد و عیب به واسطه شرکت تولید کننده به این شرکت ابلاغ گردد. شرکت تولیدکننده موظف به ارائه جایگزین میباشد و تمام محصولات که توسط ایمانتک عرضه گردیده شده باشد؛ توسط ایمانتک جمع اوری و جایگزین میگردد و شرکت ایمانتک موظف به اطلاع رسانی از طریق روزنامه کثیر و انتشار و سامانه پیامک شرکت ایمانتک و شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی میگردد.

بخش آموزشی تجهیزات جدید :

بخش آموزش با هدف ارائه خدمات از راه دور به مصرف کننده گان و همکاران ایجاد گردیده است و در این بخش به اموزش و نحوه شناسایی کالاها اصل از تقلبی ، نصب ، رفع عیب کالا و غیره اشاره گردیده است .در وب سایت به تفکیک مطالب نکات ذکر گردیده است.

دستور العمل و نقشه های فنی :

هرگاه مصرف کنندگان و مشتریان محترم به دستور العمل و نقشه فنی در رابطه با محصولات ارائه شده توسط شرکت ایمانتک نیاز داشته باشند میتوانند، از طریق وب سایت ایمانتک درخواست خود را با شرکت مطرح نمایند و درصورت ارائه مشخصات توسط شرکت تولیدکننده ( مشخصات فنی محصول ، نه نحوه تولید ) ایمانتک ان را در اختیار مشتریان قرار خواهد داد.

حوادث غیر مترقبه :

در خصوص شرایط ویژه (تحریمها ، قطع روابط اقتصادی و سیاسی ) شرکت ایمانتک در صورت عدم توانایی تحویل به موقع کالا زمان تاخیر را به مدت زمان ضمانت گارانتی اضافه مینماید .در موارد خاص و پیش بینی نشده از جمله زلزله ، جنگ ، سیل و غیره شرکت ایمانتک مسئولیتی در قبال کالاهای ارائه شده در بازار نخواهد داشت.

مراجعات بیش از دو بار :

چناچه مشتریان بیش از دو بار برای “یک عیب مشخص ” به شرکت مهندسی ایمانتک مراجعه نمایند شرکت موطف است پس از تایید کارشناسان فنی کالا را با یک کالای جدید جایگزین نماید.

دستور جبران خسارت در حین تعمیر :

شرکت ایمانتک بابت قطعات دارای گارانتی هیچ هزینه ای را از مشتری دریافت نمیناید، لذا هرگونه ایراد مشاهده شده در سایر بخشهایی که توسط مشتریان اعلام نگردیده است توسط کارشناسان شناسایی و رفع خواهد گردید. ( فقط در موارد تعمیری)

دستور العمل عیوب تکراری :

چناچه مشتری پس از تعمیر مجدد عیب اعلام شده را در قطعه مشاهده نماید و قطعه را به شرکت تحویل نماید و عیب توسط کارشناسان شرکت ایمانتک به تایید برسد هزینه ارسال و دریافت کالا به مشتری رایگان میباشد. و هیچ هزینه ای بابت خدمات ارائه شده دریافت نمیگردد.( تنها برای قطعات تعمیری برقرار میباشد؛ غالب قطعات تعویض با قطعه جدید میباشد.)

بازرس و ناظر ایمانتک باشید!

manتمامی مشتریان و نهادها و سازمانها که با شرکت ایمانتک در ارتباط میباشند و ایمانتک افتخار همکاری با آن مجموعه ها را دارد میتوانند درصورت انتقاد ، پیشنهاد و شکایت از نحوه ارائه خدمات پس از فروش با ارسال نظارات خود یا ارتباط مستقیم با مدیر خدمات پس از فروش باشند و در راستای اصلاح و بهرمندی از روند بوسیله پست الکترونیکی Support@imantech-co.com  شرکت را یاری نمایند. مدیریت خدمات پس از فروش ایمانتک در حداقل زمان پیشنهاد ، انتقاد و شکایت را در کمتر از 2 روز کاری پیگیری مینماید.

شرکت مهندسی ایمانتک تنها دارای یک دفتر خدمات در ایران میباشد و آن نیز واقع شده در پایتخت (تهران) میباشد.

دفتر خدمات پس از فروش ایمانتک